Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
19 mei 19:00 Zeelandia Middelburg JO14-1 R.K.S.V. Groen Wit JO14-1
19 mei 19:00 Zeelandia Middelburg JO14-3 ST Apollo'69/DWO'21/HKW'21 JO14-1
21 mei 8:30 SSV'65 JO9-3 Zeelandia Middelburg JO9-4
21 mei 8:30 SSV '65 JO8-3JM Zeelandia Middelburg JO8-Blauw
21 mei 8:30 Zeelandia Middelburg JO7-Paars VC Vlissingen JO7-1
21 mei 8:30 Zeelandia Middelburg JO7-Blauw Walcheren JO7-2
21 mei 8:40 Zeelandia Middelburg JO7-Paars Walcheren JO7-1
21 mei 8:40 SJO Serooskerke/Veere JO7-2 Zeelandia Middelburg JO7-Blauw
21 mei 8:50 VCK JO7-2 Zeelandia Middelburg JO7-Paars
21 mei 8:50 Zeelandia Middelburg JO7-Blauw GPC Vlissingen JO7-3
21 mei 9:00 De Meeuwen JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-3
21 mei 9:00 RCS JO13-2 Zeelandia Middelburg JO13-4
21 mei 9:00 ST Oostkapelle/Domburg JO10-1JM Zeelandia Middelburg JO10-7
21 mei 9:00 RCS JO8-2 Zeelandia Middelburg JO8-Groen
21 mei 9:00 Nieuwland JO8-2 Zeelandia Middelburg JO8-Regenboog
21 mei 9:00 Zeelandia Middelburg JO7-Rood Wemeldinge JO7-1JM
21 mei 9:00 ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO9-2 Zeelandia Middelburg MO9-1
21 mei 9:10 Zeelandia Middelburg JO7-Rood Kloetinge JO7-2
21 mei 9:15 Jong Ambon JO10-2 Zeelandia Middelburg JO10-5
21 mei 9:20 HKW'21 JO7-2 Zeelandia Middelburg JO7-Rood
21 mei 9:30 Zeelandia Middelburg JO15-3 Walcheren JO15-3
21 mei 9:30 Zeelandia Middelburg JO13-2 Luctor Heinkenszand JO13-1
21 mei 9:30 Kapelle JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-1
21 mei 9:30 Zeelandia Middelburg JO11-2 Bevelanders JO11-1
21 mei 9:30 Zeelandia Middelburg JO11-3 GPC Vlissingen JO11-2JM
21 mei 9:30 Zeelandia Middelburg JO11-5 SSV'65 JO11-1JM
21 mei 9:30 Zeelandia Middelburg JO10-6 's Heer Arendskerke JO10-1
21 mei 9:30 Zeelandia Middelburg MO15-2 RCS MO15-1
21 mei 9:30 Yerseke JO10-1 Zeelandia Middelburg MO10-2
21 mei 9:40 Yerseke JO7-2 Zeelandia Middelburg JO7-Oranje
21 mei 9:45 MOC'17 JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1
21 mei 9:50 Zeelandia Middelburg JO7-Oranje Luctor Heinkenszand JO7-2
21 mei 10:00 Heer Arendskerke JO7-2JM Zeelandia Middelburg JO7-Groen
21 mei 10:10 Zeelandia Middelburg JO7-Groen Rillandia JO7-2
21 mei 10:15 SJO De Markiezaten JO11-2 Zeelandia Middelburg JO11-4
21 mei 10:15 Zeelandia Middelburg JO8-Geel SJO Lebo/SVN/VVB JO8-2
21 mei 10:15 Zeelandia Middelburg MO13-2 Terneuzen MO13-2
21 mei 10:20 Kloetinge JO7-1 Zeelandia Middelburg JO7-Groen
21 mei 11:00 Zeelandia Middelburg JO16-1 SC 't Zand JO16-1
21 mei 11:00 Zeelandia Middelburg JO12-1 ST IJzendijke/Oostburg JO12-1JM
21 mei 11:00 Zeelandia Middelburg JO12-2 Colijnspl. Boys JO12-1JM
21 mei 11:00 Zeelandia Middelburg JO12-3M SJO HPC'16 JO12-2JM
21 mei 11:00 Zeelandia Middelburg MO11-1 Zeelandia Middelburg MO11-2
21 mei 11:15 GPC Vlissingen JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1
21 mei 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-2
21 mei 11:15 Zeelandia Middelburg MO15-1 DSE MO15-1
21 mei 11:30 Zeelandia Middelburg JO14-2 Internos JO14-1
21 mei 11:45 SJO HSVC'20 JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-1
21 mei 12:00 De Meeuwen VR1 SVO W.V.V. '20 VR3
21 mei 12:15 Patrijzen 2 Zeelandia Middelburg 4
21 mei 12:30 Jong Ambon 2 Zeelandia Middelburg 5
21 mei 12:30 Zeelandia Middelburg 7 RCS 4
21 mei 12:30 Zeelandia Middelburg JO14-3 ST Smerdiek/SC Stavenisse JO14-1JM
21 mei 12:45 Zeelandia Middelburg JO16-2 FC Axel JO16-1
21 mei 12:45 SVO W.V.V. '20 VR1 Willem II VR1
21 mei 13:00 Graauw JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-2
21 mei 13:00 Zeelandia Middelburg JO10-4 MZC'11 JO10-3JM
21 mei 13:00 Zeelandia Middelburg JO9-5 RCS JO9-2
21 mei 13:00 Zeelandia Middelburg JO8-Rood Terneuzense Boys JO8-2
21 mei 13:00 Zeelandia Middelburg JO8-Oranje Arnemuiden JO8-1JM
21 mei 13:00 SVO W.V.V. '20 MO17-1 FC Tilburg MO17-1
21 mei 13:30 Nieuwdorp 2 Zeelandia Middelburg 3
21 mei 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Roosendaal JO19-2
21 mei 14:30 Zeelandia Middelburg 1 Nieuwdorp 1
21 mei 14:30 Yerseke 3 Zeelandia Middelburg 2
21 mei 14:30 ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand VR1 SVO W.V.V. '20 VR4
21 mei 15:00 Terneuzen VR1 SVO W.V.V. '20 VR2
22 mei 11:00 Zeelandia Middelburg 2 (zon) Jong Ambon 2 (zon)
24 mei 18:00 Kloetinge JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-1
25 mei 18:00 Zeelandia Middelburg JO9-3 VCK JO9-2
25 mei 19:00 Zeelandia Middelburg JO14-4 Corn Boys JO14-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!