Scheidsrechters - v.v. Zeelandia Middelburg

Scheidsrechters

Scheidsrechters

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
05 feb 11:00 E.E.M. van de Velde Zeelandia Middelburg 2 (zon) SC Gastel 6 (zon)
08 feb 20:00 SVO W.V.V. '20 VR2 De Meeuwen VR1
10 feb 19:30 Goes 35+2 Zeelandia Middelburg 35+1
11 feb 08:30 SVOD'22 JO7-1JM Zeelandia Middelburg JO7-Geel
11 feb 08:30 VCK JO7-2 Zeelandia Middelburg JO7-Blauw
11 feb 08:30 SSV'65 JO10-1JM Zeelandia Middelburg JO10-4
11 feb 08:45 Zeelandia Middelburg MO11-2 GPC Vlissingen MO11-1
11 feb 08:45 Zeelandia Middelburg JO11-3 RCS JO11-3
11 feb 08:45 Zeelandia Middelburg MO11-1 Luctor Heinkenszand MO11-1
11 feb 08:45 Zeelandia Middelburg JO12-4 De Meeuwen JO12-2JM
11 feb 08:50 VCK JO7-1 Zeelandia Middelburg JO7-Geel
11 feb 08:50 Zeelandia Middelburg JO7-Blauw VC Vlissingen JO7-1
11 feb 09:00 De Noormannen JO12-1 Zeelandia Middelburg JO12-3JM
11 feb 09:00 Zeelandia Middelburg Mo15-3 Bevelanders MO15-1 (9-tal)
11 feb 09:00 Terneuzen JO9-3 Zeelandia Middelburg JO9-7JM
11 feb 09:00 Zeelandia Middelburg JO9-6 Bevelanders JO9-1JM
11 feb 09:00 Kapelle JO8-1 Zeelandia Middelburg JO8-9
11 feb 09:00 Zeelandia Middelburg JO15-2 Terneuzen JO15-1
11 feb 09:00 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaatse Boys JO13-1JM Zeelandia Middelburg JO13-2
11 feb 09:00 Zeelandia Middelburg JO9-1 RCS JO9-1
11 feb 09:00 Zeelandia Middelburg JO7-Rood VCK JO7-4
11 feb 09:00 VCK JO10-2 Zeelandia Middelburg JO10-3
11 feb 09:00 SVOD'22 JO8-1JM Zeelandia Middelburg JO8-5
11 feb 09:00 VCK JO12-1 Zeelandia Middelburg JO12-5
11 feb 09:10 Zeelandia Middelburg JO7-Geel Walcheren JO7-1
11 feb 09:10 Walcheren JO7-2 Zeelandia Middelburg JO7-Blauw
11 feb 09:20 SJO Serooskerke/Veere JO7-3 Zeelandia Middelburg JO7-Rood
11 feb 09:30 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO8-2 Zeelandia Middelburg JO8-7
11 feb 09:30 A. Nedea SJO Serooskerke/Veere JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-1
11 feb 09:30 Krabbendijke JO8-1JM Zeelandia Middelburg JO8-2
11 feb 09:40 Zeelandia Middelburg JO7-Rood RCS JO7-2
11 feb 09:45 JVOZ JO12-2 Zeelandia Middelburg JO12-2
11 feb 10:00 Kapelle JO10-3 Zeelandia Middelburg JO10-6
11 feb 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO15-2JM Zeelandia Middelburg JO15-3
11 feb 10:00 Zeelandia Middelburg JO9-2 ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO9-1
11 feb 10:00 Zeelandia Middelburg JO8-3 Zeelandia Middelburg JO8-4
11 feb 10:05 Zeelandia Middelburg JO19-2 GPC Vlissingen JO19-1
11 feb 10:30 RCS JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1
11 feb 10:30 Zeelandia Middelburg JO11-2 Walcheren JO11-2JM
11 feb 10:45 's Heer Arendskerke JO14-1 Zeelandia Middelburg JO14-2
11 feb 10:45 Zeelandia Middelburg MO13-1 Aardenburg MO13-1
11 feb 10:45 JEKA JO10-1 Zeelandia Middelburg JO10-2
11 feb 11:00 Zeelandia Middelburg MO10-1 GPC Vlissingen JO10-2
11 feb 11:00 Zeelandia Middelburg JO16-3 WIK'57 JO16-1JM
11 feb 11:00 Zeelandia Middelburg JO14-1 RWB JO14-1
11 feb 11:00 Zeelandia Middelburg JO13-3 Arnemuiden JO13-1
11 feb 11:00 FC Dauwendaele JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-4
11 feb 11:00 Zeelandia Middelburg JO10-5 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO10-1
11 feb 11:15 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO15-1 Zeelandia Middelburg MO15-2
11 feb 11:20 VCK MO17-1 Zeelandia Middelburg MO17-2
11 feb 11:30 Terneuzen MO13-1 Zeelandia Middelburg MO13-2
11 feb 12:00 R. Gerrits Zeelandia Middelburg 2 DESK 2
11 feb 12:00 SVO W.V.V. '20 VR4 Wolfaartsdijk VR1
11 feb 12:15 Zeelandia Middelburg JO9-5 SSV'65 JO9-2
11 feb 12:15 Zeelandia Middelburg JO8-6 Arnemuiden JO8-2
11 feb 12:15 Zeelandia Middelburg MO17-1 Kapelle MO17-1
11 feb 12:15 Zeelandia Middelburg JO8-8 MZC'11 JO8-2
11 feb 12:15 Zeelandia Middelburg JO9-3 SVOD'22 JO9-1
11 feb 12:45 TSV Gudok JO16-1 Zeelandia Middelburg JO16-1
11 feb 12:45 IJzendijke VR2 SVO W.V.V. '20 VR2
11 feb 13:00 GPC Vlissingen 6 Zeelandia Middelburg 6
11 feb 13:00 Zeelandia Middelburg JO15-1 Halsteren JO15-1
11 feb 13:00 Zeelandia Middelburg 3 FC Dauwendaele 2
11 feb 13:00 Terneuzense Boys 5 Zeelandia Middelburg 4
11 feb 13:15 Kloetinge JO16-2 Zeelandia Middelburg JO16-2
11 feb 13:40 Zeelandia Middelburg 7 De Noormannen 3
11 feb 14:00 Zeelandia Middelburg JO14-3 ST Zaamslag/Vogelwaarde JO14-1
11 feb 14:30 MZC'11 3 Zeelandia Middelburg 5
11 feb 14:30 Zeelandia Middelburg JO17-1 SVOD'22 JO17-1
11 feb 14:30 Zeelandia Middelburg JO17-2 De Meeuwen JO17-1
11 feb 14:30 J.A. Koster Zeelandia Middelburg 1 Nieuwdorp 1
11 feb 15:15 Kloetinge JO19-4 Zeelandia Middelburg JO19-1
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!