3e klasse B

3e klasse B

Datum Thuis Uit Uitslag
27-11-2021 Kapelle 3 Yerseke 3 0 - 4
27-11-2021 GPC Vlissingen 3 Zeelandia Middelburg 2 1 - 9
27-11-2021 Luctor Heinkenszand 3 HSV Hoek 3 3 - 2
23-11-2021 Zaamslag 3 Zeelandia Middelburg 2 0 - 7
20-11-2021 Duiveland 2 Luctor Heinkenszand 3 1 - 2
20-11-2021 HSV Hoek 3 Apollo'69 2 4 - 1
20-11-2021 Zaamslag 3 Terneuzense Boys 3 3 - 0
20-11-2021 Yerseke 3 Kloetinge 4 3 - 4
20-11-2021 FC Dauwendaele 3 GPC Vlissingen 3 2 - 1
20-11-2021 Zeelandia Middelburg 2 Kapelle 3 5 - 0
06-11-2021 Kloetinge 4 Zeelandia Middelburg 2 1 - 8
06-11-2021 Kapelle 3 Apollo'69 2 0 - 0
06-11-2021 Terneuzense Boys 3 HSV Hoek 3 1 - 4
06-11-2021 Yerseke 3 Duiveland 2 1 - 4
06-11-2021 GPC Vlissingen 3 Luctor Heinkenszand 3 3 - 3
06-11-2021 FC Dauwendaele 3 Zaamslag 3 3 - 0
30-10-2021 Duiveland 2 Kapelle 3 1 - 2
30-10-2021 HSV Hoek 3 Kloetinge 4 3 - 4
30-10-2021 Zaamslag 3 Yerseke 3 4 - 2
30-10-2021 Apollo'69 2 GPC Vlissingen 3 2 - 3
30-10-2021 Luctor Heinkenszand 3 Terneuzense Boys 3 1 - 1
30-10-2021 Zeelandia Middelburg 2 FC Dauwendaele 3 6 - 2
23-10-2021 Luctor Heinkenszand 3 Yerseke 3 5 - 0
21-10-2021 Zaamslag 3 Zeelandia Middelburg 2 -
16-10-2021 Kloetinge 4 Apollo'69 2 7 - 3
16-10-2021 Duiveland 2 HSV Hoek 3 2 - 2
16-10-2021 Terneuzense Boys 3 Kapelle 3 4 - 1
16-10-2021 Yerseke 3 GPC Vlissingen 3 1 - 3
16-10-2021 FC Dauwendaele 3 Luctor Heinkenszand 3 1 - 3
09-10-2021 HSV Hoek 3 FC Dauwendaele 3 3 - 1
09-10-2021 Kapelle 3 Kloetinge 4 0 - 4
09-10-2021 GPC Vlissingen 3 Terneuzense Boys 3 9 - 0
09-10-2021 Apollo'69 2 Zaamslag 3 2 - 2
09-10-2021 Zeelandia Middelburg 2 Duiveland 2 8 - 0
05-10-2021 Zaamslag 3 Duiveland 2 1 - 7
02-10-2021 Kapelle 3 Luctor Heinkenszand 3 0 - 4
02-10-2021 Kloetinge 4 GPC Vlissingen 3 2 - 3
02-10-2021 Terneuzense Boys 3 Zeelandia Middelburg 2 1 - 7
02-10-2021 Yerseke 3 HSV Hoek 3 2 - 5
02-10-2021 FC Dauwendaele 3 Apollo'69 2 4 - 0
30-09-2021 Duiveland 2 FC Dauwendaele 3 5 - 4
25-09-2021 HSV Hoek 3 Zaamslag 3 2 - 3
25-09-2021 GPC Vlissingen 3 Kapelle 3 0 - 1
25-09-2021 Apollo'69 2 Terneuzense Boys 3 3 - 2
25-09-2021 Luctor Heinkenszand 3 Kloetinge 4 1 - 1
25-09-2021 Zeelandia Middelburg 2 Yerseke 3 4 - 0
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!