• Coördinatoren

    Functie Naam Telefoon nr. Mailadres
    Bestuurslid jeugdzaken Hans vd Sluijs 06-24860106 jeugdzaken@zeelandiamiddelburg.nl
    Verenigingsmanager Edwin Overbeeke 06-51448058 verenigingsmanager@zeelandiamiddelburg.nl
    Meisjescoördinator (MO9-M013) Margo Van den Oord 06-53399872 meiden@zeelandiamiddelburg.nl
    Meiden- & damescoördinator Boudewijn van Leeuwen 06-11396975 meiden@zeelandiamiddelburg.nl
    Senioren-coördinator Jeroen Lautenslager 06-22492329 senioren@zeelandiamiddelburg.nl
    JO19-coördinator Christiaan de Nooijer 06-81456363 a@zeelandiamiddelburg.nl
    JO17-coördinator vacant, via  de verenigingsmanager   b@zeelandiamiddelburg.nl
    JO15-coördinator Richard de Bree 06-29066745 c@zeelandiamiddelburg.nl
    JO13-coördinator Ingrid Kuijs-Walraven 06-24368901 d@zeelandiamiddelburg.nl
    JO11-coördinator Paul Latuheru 06-29197032 e@zeelandiamiddelburg.nl
    JO9-coördinator Rinco de Gier 0118 620044 f@zeelandiamiddelburg.nl
    JO7-coördinator Wies Buijsrogge 06-22260027 mini@zeelandiamiddelburg.nl
    G-voetbal Ab Postma & Niels Luteijn 06-51145794 gvoetbal@zeelandiamiddelburg.nl
           
    Tevens schuiven de volgende functionarissen regelmatig aan bij het coördinatorenoverleg:    
    Keeperscommissie Johan Elzinga 06-52896401 keepers@zeelandiamiddelburg.nl
    Techniektraining Arjan Burger 06-24677393 techniektraining@zeelandiamiddelburg.nl
    Technisch commissie & Hoofd Opleidingen zie tabblad Technisch commissie   tc@zeelandiamiddelburg.nl 
    Scheidsrechterscoördinator Klaas de Nooijer 06-17634780 scheidsrechter@zeelandiamiddelburg.nl
    Scheidsrechtersplanning Conny & Peter Beekman 06-22755396 scheidsrechter@zeelandiamiddelburg.nl
    Vertrouwenspersoon man Stefan Francke 06-37008432 vertrouwenspersoon@zeelandiamiddelburg.nl
    Vertrouwenspersoon vrouw Jacobine Scholte - de Jong 06-51826469 vertrouwenspersoon@zeelandiamiddelburg.nl
    Wedstrijdsecretariaat zie tabblad Wedstrijdsecretariaat   wedstrijdsecretariaat@zeelandiamiddelburg.nl
    Veldcommissie indelen en aanvragen velden & kleedkamers etc   velden@zeelandiamiddelburg.nl
    Toernooicommissie zie tabblad toernooicommissie   toernooi@zeelandiamiddelburg.nl