• Coördinatoren

    Functie Naam Telefoon nr. Mailadres
    Bestuurslid jeugdzaken Hans vd Sluijs 06-24860106 jeugdzaken@zeelandiamiddelburg.nl
    Verenigingsmanager Edwin Overbeeke 06-51448058 verenigingsmanager@zeelandiamiddelburg.nl
    Meisjescoördinator (instroom nieuwe leden) Margo Van den Oord 06-53399872 meiden@zeelandiamiddelburg.nl
    Meiden- & damescoördinator (organisatorisch) Boudewijn van Leeuwen 06-11396975 meiden@zeelandiamiddelburg.nl
    Senioren-coördinator vacant 06-22492329 senioren@zeelandiamiddelburg.nl
    JO19-coördinator vacant, via de verenigingsmanager   JO19@zeelandiamiddelburg.nl
    JO17-coördinator vacant, via  de verenigingsmanager    
    JO15-coördinator Richard de Bree 06-29066745 JO15@zeelandiamiddelburg.nl
    JO13 t/m JO11-coördinator Paul Latuheru 06-29197032 JO13@zeelandiamiddelburg.nl
    JO10 t/m JO8-coördinator Rinco de Gier 06-18781447 JO10@zeelandiamiddelburg.nl
    JO7 en JO6-coördinator Matthijs van Wageningen 06-52611215 JO7@zeelandiamiddelburg.nl
    G-voetbal Ab Postman & Niels Luteijn 06-51145794 gvoetbal@zeelandiamiddelburg.nl
           
           
    Tevens schuiven de volgende functionarissen regelmatig aan bij het coördinatorenoverleg:    
    Keeperscommissie Johan Elzinga 06-52896401 keepers@zeelandiamiddelburg.nl
    Techniektraining Arjan Burger 06-24677393 techniektraining@zeelandiamiddelburg.nl
    Technisch commissie & Hoofd Opleidingen zie tabblad Technisch commissie   tc@zeelandiamiddelburg.nl 
           
    Scheidsrechtersplanning Peter Beekman 06-22755396 scheidsrechter@zeelandiamiddelburg.nl
    Vertrouwenspersoon man Stefan Francke 06-37008432 vertrouwenspersoon@zeelandiamiddelburg.nl
    Vertrouwenspersoon vrouw Jacobine Scholte - de Jong 06-51826469 vertrouwenspersoon@zeelandiamiddelburg.nl
    Wedstrijdsecretariaat zie tabblad Wedstrijdsecretariaat   wedstrijdsecretariaat@zeelandiamiddelburg.nl
    Veldcommissie indelen en aanvragen velden & kleedkamers etc   velden@zeelandiamiddelburg.nl
    Toernooicommissie zie tabblad toernooicommissie   toernooi@zeelandiamiddelburg.nl