• Programma (lopende week) - Uit-/Thuiswedstrijden

  • Hieronder staan alle geplande wedstrijden van de lopende week. 
    Klik op het vergrootglas (Details) voor alle verdere informatie. 

    Scroll naar onderen voor Junioren/Senioren.

    Klik op de plattegrond voor een groter overzicht. 

  • BESTE TRAINERS/LEIDERS VAN DE VERENIGINGEN ZOU U ZICH AUB WILLEN MELDEN IN BETREFFENDE BESTUURSKAMER / WEDSTRIJDSECRETARIAAT? BIJ VV ZEELANDIA MIDDELBURG IS DIT IN DE HAL DE TRAP OP NAAR BOVEN. BVD. MEISJES UIT GEMENGDE TEAMS MOGEN ZICH OMKLEDEN IN KLEEDKAMER S3
  • Pupillen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeld T UDetails
    28 sep. 08:30Zeelandia Middelburg JO12-2Nieuwland JO12-1regulierveld 1
    28 sep. 08:30Zeelandia Middelburg JO11-5FC Axel JO11-2Gregulierveld 3
    28 sep. 08:30Zeelandia Middelburg JO11-3SJO FC De Westhoek JO11-1regulierveld 3
    28 sep. 08:30Zeelandia Middelburg JO9-3Krabbendijke JO9-1regulierveld 2
    28 sep. 08:30Zeelandia Middelburg JO11-1Kloetinge JO11-1regulierveld 2
    28 sep. 08:30Kloetinge MO11-2Zeelandia Middelburg MO11-1regulierveld 5
    28 sep. 08:45GPC Vlissingen JO8-2GZeelandia Middelburg JO8-3Gregulier veld 1
    28 sep. 09:00BSC JO9-1Zeelandia Middelburg JO9-1regulierSportpark Vierhoeven veld 1
    28 sep. 09:00De Noormannen JO8-1GZeelandia Middelburg JO8-4regulierveld 1
    28 sep. 09:00Terneuzen JO13-2Zeelandia Middelburg JO13-4regulierM. (Mohamed) Saouibveld 2--
    28 sep. 09:00DwO'15 JO7-1Zeelandia Middelburg JO7-1regulierSportpark Driewegen veld 1
    28 sep. 09:15JVOZ JO12-1Zeelandia Middelburg JO12-1regulierveld 1
    28 sep. 09:30SKNWK JO8-1Zeelandia Middelburg JO8-2regulierveld 2
    28 sep. 09:30Vogelwaarde JO9-1GZeelandia Middelburg JO9-4regulierveld 1
    28 sep. 09:45Zeelandia Middelburg MO11-2MOC'17 MO11-1regulierveld 1
    28 sep. 09:45Zeelandia Middelburg MO13-1Kruiningen MO13-1regulierveld 4
    28 sep. 09:45Zeelandia Middelburg JO7-2SJO Lebo/SVN/VVB JO7-1regulierveld 1
    28 sep. 09:45Kapelle JO8-3Zeelandia Middelburg JO8-1regulierveld 2
    28 sep. 09:45JVOZ JO13-3Zeelandia Middelburg JO13-2regulierveld 3
    28 sep. 10:00Bevelanders JO12-1Zeelandia Middelb. JO12-3Gregulierveld 1
    28 sep. 10:00De Noormannen JO13-1Zeelandia Middelburg JO13-5Mregulierveld 2
    28 sep. 10:00Walcheren JO7-1Zeelandia Middelburg JO7-3regulierveld 2
    28 sep. 10:15Nieuwland JO9-2Zeelandia M. JO9-5GregulierSportpark Nieuwland veld 1
    28 sep. 10:30Rillandia JO11-1Zeelandia Middelburg JO11-6regulierveld 1
    28 sep. 10:30ASWH JO13-1Zeelandia Middelburg JO13-1regulierG. (Glenn) Stevensveld 2
    28 sep. 10:30SKNWK JO11-1Zeelandia Middelburg JO11-4regulierveld 2
    28 sep. 11:15Zeelandia Middelburg JO11-2ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1regulierveld 2
    28 sep. 11:30Tern.Boys JO13-2GZeelandia Middelburg JO13-3regulierVeld 224
    28 sep. 11:45Zeelandia Middelburg JO10-3MZC'11 JO10-2Gregulierveld 4
    28 sep. 11:45Zeelandia Middelburg JO10-2FC Axel JO10-1regulierveld 4
    28 sep. 11:45Zeelandia Middelburg JO9-6Zaamslag JO9-1regulierveld 4
    28 sep. 11:45Zeelandia Middelburg JO10-1Terneuzense Boys JO10-2regulierveld 6
  • Junioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeldTUDetails
    25 sep. 18:30ST Dauwendaele/Nieuwland MO15-1Zeelandia Middelburg MO15-1bekerveld 1
    26 sep. 19:00FC Dauwendaele MO17-1Zeelandia Middelburg MO17-1bekerveld 5
    28 sep. 09:45Zeelandia Middelburg JO15-3ST Oostkapelle/Domburg JO15-2Gregulierveld 2
    28 sep. 09:45Zeelandia Middelburg JO15-4SJO FC De Westhoek JO15-1regulierveld 3
    28 sep. 10:30Luctor Heinkenszand MO15-1Zeelandia Middelburg MO15-2regulierveld 2
    28 sep. 11:00SSV'65 MO17-1Zeelandia Middelburg MO17-2regulierveld 3
    28 sep. 11:15Zeelandia Middelburg JO17-2SJO Serooskerke/Veere JO17-1regulierveld 5
    28 sep. 11:15ST Aardenburg/Sluis JO15-1Zeelandia Middelburg JO15-2regulierE. (Edwin) van Voorenveld 2--
    28 sep. 11:45Halsteren JO15-1Zeelandia Middelburg JO15-1regulier veld 2
    28 sep. 13:00Zeelandia Middelburg JO17-1FC Axel JO17-1regulierveld 1
    28 sep. 13:00Zeelandia Middelburg JO17-3Bevelanders JO17-1regulierveld 2
    28 sep. 15:00Zeelandia Middelburg JO15-5Walcheren JO15-4regulierveld 3
    28 sep. 15:00Zeelandia Middelburg MO17-1Achtmaal MO17-1regulierveld 2
    28 sep. 15:00MOC'17 JO19-4Zeelandia Middelburg JO19-2regulierP. (Paul) Ditvoorst4KL13KL14
  • Senioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeldTUDetails
    28 sep. 12:45Goes 2Zeelandia Middelburg 2regulierveld 1
    28 sep. 14:30WIK'57 1Zeelandia Middelburg 1regulier veld 1
    28 sep. 14:30Walcheren 3Zeelandia Middelburg 3regulierJ.W. (Jan) Rozemaveld 2
    28 sep. 14:30Terneuzense Boys 5Zeelandia Middelburg 4regulierVeld 2811
    29 sep. 10:30Jong Ambon 2Zeelandia Middelburg 4regulierveld 1
    29 sep. 11:30Zeelandia Middelburg 3VC Vlissingen 3regulierveld 1
    29 sep. 12:30Philippine 2Zeelandia Middelburg 2regulierveld 1