• Programma (lopende week) - Uit-/Thuiswedstrijden

  • Hieronder staan alle geplande wedstrijden van de lopende week. 
    Klik op het vergrootglas (Details) voor alle verdere informatie. 

    Scroll naar onderen voor Junioren/Senioren.

    Klik op de plattegrond voor een groter overzicht. 

  • BESTE TRAINERS/LEIDERS VAN DE VERENIGINGEN ZOU U ZICH AUB WILLEN MELDEN IN BETREFFENDE BESTUURSKAMER / WEDSTRIJDSECRETARIAAT? BIJ VV ZEELANDIA MIDDELBURG IS DIT IN DE HAL DE TRAP OP NAAR BOVEN. BVD. MEISJES UIT GEMENGDE TEAMS MOGEN ZICH OMKLEDEN IN KLEEDKAMER S3
  • Pupillen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeld T UDetails
    14 dec. 08:45GPC Vlissingen JO9-2GZeelandia Middelburg JO9-4regulierKGV 6a11614
    14 dec. 09:00Luctor Heinkenszand JO9-1Zeelandia Middelburg JO9-2regulierVeld 3A--
    14 dec. 09:00Terneuzen JO11-1Zeelandia Middelburg JO11-2regulierT.Y. (Thijmen) van KasterenVeld 1AKleedkamer 5AKleedkamer 7A
    14 dec. 09:00MZC'11 JO10-2GZeelandia Middelburg JO10-2regulierveld 5--
    14 dec. 09:15Zeelandia Middelburg JO8-1GPC Vlissingen JO8-3regulierVeld 5a78
    14 dec. 09:15Zeelandia Middelburg JO11-4Nieuwland JO11-1regulierVeld 4a56
    14 dec. 09:15Sluiskil JO11-1Zeelandia Middelburg JO11-5regulierveld 1
    14 dec. 09:30Zeelandia Middelburg MO13-2Zeelandia Middelburg MO13-1regulierD.G (Djaego) van LieshoutVeld 3b1315
    14 dec. 09:45Zeelandia Middelburg MO11-1's Heer Arendskerke MO11-1regulierK. (Kiki) van LoonVeld 3a1315
    14 dec. 09:45Walcheren MO11-1Zeelandia Middelburg MO11-2regulierVeld 2A26
    14 dec. 10:00Zeelandia Middelburg JO11-6DwO'15 JO11-1regulierY.M.X (Meike) HoondertVeld 5b12
    14 dec. 10:00ST Oostkapelle/Domburg JO7-2GZeelandia Middelburg JO7-3regulierVeld 1Kleedkamer 3Kleedkamer 5
    14 dec. 10:00Zeelandia Middelburg JO12-1MOC'17 JO12-1oefenOskam, E.D. (Erwin)Veld 4b910
    14 dec. 10:15ST Oostkapelle/Domburg JO13-2GZeelandia Middelburg JO13-5MregulierAfgeschermdVeld 1Kleedkamer 3Kleedkamer 2
    14 dec. 10:30Zeelandia Middelburg JO7-2ST Oostkapelle/Domburg JO7-1GregulierVeld 9cS3S4
    14 dec. 10:30Zeelandia Middelburg JO13-4Zeelandia Middelburg JO13-3regulierW.G. (Walter) BlondeelVeld 134
    14 dec. 10:30Zeelandia Middelburg JO7-1Goes JO7-1regulierveld 7--
    14 dec. 10:45Zeelandia Middelburg JO8-3GZeelandia Middelburg JO8-4regulierVeld 5a12
    14 dec. 11:15Zeelandia Middelb. JO12-3GSJO Lebo/SVN/VVB JO12-1regulierVeld 3b118
    14 dec. 11:35Zeelandia Middelburg JO12-2DOSKO JO12-1regulierF. (Frans) WielandVeld 5b78
    14 dec. 11:45Zeelandia Middelburg JO9-1MOC'17 JO9-1regulierVeld 5b155
    14 dec. 11:45Zeelandia Middelburg JO10-3GPC Vlissingen JO10-1regulierveld 5--
    14 dec. 12:00Zeelandia Middelburg JO13-2GPC Vlissingen JO13-1regulierS. (Stefan) BosVeld 236
    14 dec. 12:30Zeelandia Middelburg JO9-3Bevelanders JO9-2MregulierVeld 5a1510
    14 dec. 13:00Zeelandia M. JO9-5GMOC'17 JO9-5regulierVeld 5d75
    14 dec. 14:00Zeelandia Middelburg JO11-1Zeelandia Middelburg JO11-2regulierVeld 91515
  • Junioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeldTUDetails
    14 dec. 10:00Zeelandia Middelburg MO15-2MZC'11 MO15-1regulierM. (Marcel) BroekmeulenVeld 61412
    14 dec. 10:15De Meeuwen JO15-1Zeelandia Middelburg JO15-4regulier veld 2Kleedkamer 7Kleedkamer 4
    14 dec. 10:15De Meeuwen JO17-1Zeelandia Middelburg JO17-2regulier veld 1Kleedkamer 8Kleedkamer 3
    14 dec. 10:45SJO FC De Westhoek JO15-1Zeelandia Middelburg JO15-3regulierG.J.A. (Gijs) van Duijvenbodeveld 2--
    14 dec. 13:00Zeelandia Middelburg MO17-2Vogelwaarde MO17-1regulierW.J.P. (Willem) MarinissenVeld 31314
    14 dec. 13:00MZC'11 JO17-4Zeelandia Middelburg JO17-3regulierP. (Perry) v.d. Werfveld 4--
    14 dec. 13:00ST Sluis/Aardenburg MO17-1Zeelandia Middelburg MO17-1regulierJ (Jordy) ThillemanSportpark van Dongen Aardenburg--
    14 dec. 13:15Krabbendijke JO19-1Zeelandia Middelburg JO19-1regulierVeld 256
    14 dec. 14:00Zeelandia Middelburg JO15-5SJO Serooskerke/Veere JO15-2GregulierM. (Rinus) CosijnVeld 41112
    14 dec. 14:30Zeelandia Middelburg JO15-1Terneuzen JO15-1regulierT. U. (Tristan) QuaakVeld 612
    18 dec. 19:00Zeelandia Middelburg JO17-2VCK JO17-1regulierJ.M. (Jorim) de BoksVeld 271
  • Senioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeldTUDetails
    14 dec. 14:00Colijnsplaatse Boys 1Zeelandia Middelburg 1regulierAfgeschermdveld 1
    14 dec. 14:30Zeelandia Middelburg 2Apollo'69 2regulierC. (Chris) HeytVeld 2910
    14 dec. 15:00MZVC 1CAdzand 1regulierVeld 143
    15 dec. 10:30GPC Vlissingen 2Zeelandia Middelburg 4regulier veld 1