• Programma (lopende week) - Thuiswedstrijden

  • Hieronder staan alle geplande wedstrijden van de lopende week. 
    Klik op het vergrootglas (Details) voor alle verdere informatie. 

    Scroll naar onderen voor Junioren/Senioren.

    Klik op de plattegrond voor een groter overzicht. 

  • BESTE TRAINERS/LEIDERS VAN DE VERENIGINGEN ZOU U ZICH AUB WILLEN MELDEN IN BETREFFENDE BESTUURSKAMER / WEDSTRIJDSECRETARIAAT? BIJ VV ZEELANDIA MIDDELBURG IS DIT IN DE HAL DE TRAP OP NAAR BOVEN. BVD. MEISJES UIT GEMENGDE TEAMS MOGEN ZICH OMKLEDEN IN KLEEDKAMER S3
  • Pupillen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeld T UDetails
    17 nov. 08:30Zeelandia Middelburg MO11-2Terneuzen MO11-1regulierAfgeschermdveld 3--
    17 nov. 08:30Zeelandia Middelburg JO10-1Kloetinge JO10-2regulierveld 3--
    17 nov. 08:30Zeelandia Middelburg JO10-4DwO'15 JO10-1regulierveld 3--
    17 nov. 08:30Zeelandia Middelburg JO12-2Zeelandia Middelb. JO12-3GregulierM.D.M. (Manuel) Saijaveld 3--
    17 nov. 08:30Zeelandia Middelburg JO11-6SJO Lebo/SVN/VVB JO11-1regulierAfgeschermdveld 1--
    17 nov. 08:30Zeelandia Middelburg JO11-2RCS JO11-1regulierM.J. (Marco) Bosveld 1--
    17 nov. 08:30Zeelandia Middelburg JO8-2Luctor Heinkenszand JO8-3regulierveld 2--
    17 nov. 08:30Zeelandia Middelb. JO8-4GWalcheren JO8-1regulierveld 5--
    17 nov. 09:30Zeelandia Middelburg JO7-3Jong Ambon JO7-1regulierveld 8--
    17 nov. 10:00Zeelandia Middelburg JO13-1Dubbeldam JO13-1regulierS. (Sander) Verberkmoesveld 4--
    17 nov. 10:00Zeelandia Middelburg JO11-1Kloetinge JO11-1regulierE.D. (Erwin) Oskamveld 2--
    17 nov. 10:00Zeelandia Middelburg JO13-2Kapelle JO13-1regulierR. (Rudolf) Hollebrandseveld 3--
    17 nov. 10:00Zeelandia Middelburg MO13-2FC Axel MO13-1regulierM. (Michel) Carolveld 2--
    17 nov. 11:45Zeelandia Middelburg JO9-4DZC'09 JO9-1regulierveld 2--
    17 nov. 14:00Zeelandia Middelburg JO13-4DwO'15 JO13-1regulierD. (Danny) Allemanveld 6--
  • Junioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeldTUDetails
    17 nov. 10:00Zeelandia Middelburg JO15-3ST Oostkapelle/Domburg JO15-2regulierAfgeschermdveld 6--
    17 nov. 10:00Zeelandia Middelburg JO15-4SJO HPC'16 JO15-2regulierM. (Rinus) Cosijnveld 7--
    17 nov. 10:00Zeelandia Middelburg JO15-2ST Sluis/Aardenburg JO15-1regulierveld 5--
    17 nov. 11:45Zeelandia Middelburg JO17-3Kloetinge JO17-5regulierB.C.F. (Bas) de Paauwveld 1--
    17 nov. 11:45Zeelandia Middelburg JO17-2Walcheren JO17-2regulierW. (Walter) Huis in t'Veldveld 4--
    17 nov. 11:45Zeelandia Middelburg JO17-1FC Axel JO17-1regulierAfgeschermdveld 3--
    17 nov. 11:45Zeelandia Middelburg MO15-3DwO'15 MO15-1regulierT.T. (Tiemen) Bijleveldveld 5--
    17 nov. 14:00Zeelandia Middelburg JO19-3Terneuzense Boys JO19-2regulierAfgeschermdveld 3--
    17 nov. 14:00Zeelandia Middelburg JO17-4Terneuzen JO17-3regulierE.J. (Erik) Davidseveld 2--
  • Senioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeldTUDetails
    17 nov. 14:00Zeelandia Middelburg 2MZC'11 3regulierveld 6
    18 nov. 11:30Zeelandia Middelburg 2Sarto 2regulierR. (Raymon) Schoonenveld 1
    18 nov. 14:00Zeelandia Middelburg 1Uno AnimoregulierL.J. (Leo) Uitterhoeveveld 1