• Programma (lopende week) - Thuiswedstrijden

  • Hieronder staan alle geplande wedstrijden van de lopende week. 
    Klik op het vergrootglas (Details) voor alle verdere informatie. 

    Scroll naar onderen voor Junioren/Senioren.

    Klik op de plattegrond voor een groter overzicht. 

  • BESTE TRAINERS/LEIDERS VAN DE VERENIGINGEN ZOU U ZICH AUB WILLEN MELDEN IN BETREFFENDE BESTUURSKAMER / WEDSTRIJDSECRETARIAAT? BIJ VV ZEELANDIA MIDDELBURG IS DIT 'de Pleun' . DEZE IS TE VINDEN NAAST KLEEDKAMER 13 T/M 15. MEISJES UIT GEMENGDE TEAMS MOGEN ZICH OMKLEDEN IN KLEEDKAMER S3
  • Pupillen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeld T UDetails
    1 feb. 08:30Zeelandia Middelburg JO12-1Kloetinge JO12-4regulierveld 9
    1 feb. 09:30Zeelandia Middelburg JO8-2Luctor Heinkenszand JO8-1Gregulierveld 4
    1 feb. 09:30Zeelandia Middelburg JO8-1Nieuwland JO8-1regulierveld 4
    1 feb. 09:30Zeelandia Middelburg JO13-4WIK'57 JO13-1Gregulierveld 2
    1 feb. 10:00Zeelandia Middelb. JO12-3GST IJzendijke/Oostburg JO12-1regulierveld 5
    1 feb. 10:00Zeelandia Middelburg MO13-1MZC'11 MO13-1regulierveld 5
    1 feb. 10:30Zeelandia Middelburg JO7-4GPC Vlissingen JO7-3regulierveld 9
    1 feb. 10:30Zeelandia Middelburg JO7-1VCK JO7-1regulierveld 9
    1 feb. 10:30Zeelandia Middelburg JO13-2Tern.Boys JO13-2Gregulierveld 3
    1 feb. 11:15Zeelandia Middelburg JO11-2Goes JO11-1regulierveld 6
    1 feb. 11:15Zeelandia Middelburg JO11-6Kapelle JO11-3regulierveld 6
    1 feb. 11:30Zeelandia Middelburg JO10-3De Noormannen JO10-1regulierveld 5
    1 feb. 11:30Zeelandia Middelburg JO10-1DBGC JO10-1regulierveld 5
    1 feb. 11:45Zeelandia Middelburg JO9-1SC 't Zand JO9-2regulierveld 5
    1 feb. 12:15Zeelandia Middelburg JO13-3ST Oostkapelle/Domburg JO13-2Gregulierveld 3
    1 feb. 13:00Zeelandia Middelburg JO9-6Nieuwland JO9-2regulierveld 5
    1 feb. 13:00Zeelandia Middelburg JO9-3VCK JO9-1regulierveld 5
  • Junioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeldTUDetails
    1 feb. 09:45Zeelandia Middelburg MO15-1Cluzona MO15-1regulierveld 1
    1 feb. 10:00Zeelandia Middelburg JO17-1Kapelle JO17-1regulierveld 6
    1 feb. 11:15Zeelandia Middelburg MO15-2SJO FC De Westhoek MO15-1regulierveld 2
    1 feb. 11:15Zeelandia Middelburg JO17-2ST Breskens/Schoondijke JO17-1regulierveld 4
    1 feb. 13:30Zeelandia Middelburg JO15-1Drechtstreek JO15-1regulierK.A.N. (Kevin) van Huutveld 6
    1 feb. 14:30Zeelandia Middelburg JO15-5Wemeldinge JO15-1regulierveld 3
    1 feb. 15:00Zeelandia Middelburg JO19-1ST WVV '67/Vivoo JO19-1regulierveld 6
  • Senioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeldTUDetails
    2 feb. 11:30Zeelandia Middelburg 3HSC'28 2regulierveld 1