• Programma (lopende week) - Thuiswedstrijden

  • Hieronder staan alle geplande wedstrijden van de lopende week. 
    Klik op het vergrootglas (Details) voor alle verdere informatie. 

    Scroll naar onderen voor Junioren/Senioren.

    Klik op de plattegrond voor een groter overzicht. 

  • BESTE TRAINERS/LEIDERS VAN DE VERENIGINGEN ZOU U ZICH AUB WILLEN MELDEN IN BETREFFENDE BESTUURSKAMER / WEDSTRIJDSECRETARIAAT? BIJ VV ZEELANDIA MIDDELBURG IS DIT IN DE HAL DE TRAP OP NAAR BOVEN. BVD. MEISJES UIT GEMENGDE TEAMS MOGEN ZICH OMKLEDEN IN KLEEDKAMER S3
  • Pupillen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeld T UDetails
    23 mrt. 08:30Zeelandia Middelburg JO10-3Wolfaartsdijk JO10-1regulierveld 1--
    23 mrt. 08:30Zeelandia Middelburg JO10-2VC Vlissingen JO10-1regulierveld 1--
    23 mrt. 08:30Zeelandia Middelb. JO12-3mHansweertse Boys JO12-1regulierJ.A (Joost) van Asperenveld 2--
    23 mrt. 08:30Zeelandia Middelburg JO11-4FC Dauwendaele JO11-2regulierAfgeschermdveld 2--
    23 mrt. 09:30Zeelandia Middelburg JO7-1Arnemuiden JO7-1regulierveld 4--
    23 mrt. 09:30Zeelandia Middelburg JO7-6DwO'15 JO7-1regulierveld 4
    23 mrt. 09:30Zeelandia Middelburg JO7-4Bevelanders JO7-1Gregulierveld 4--
    23 mrt. 10:00Zeelandia Middelburg JO13-1Kozakken Boys JO13-1regulierNJM (Nico) Overbeekeveld 1
    23 mrt. 10:00Zeelandia Middelburg MO11-2Krabbendijke MO11-1regulierR.V. (Ralph) Guilloteauxveld 2--
    23 mrt. 10:00Zeelandia Middelburg JO13-2Tern.Boys JO13-2GregulierS. (Samet) Doganveld 7--
    23 mrt. 10:00Zeelandia Middelburg JO13-3Bevelanders JO13-1regulierAfgeschermdveld 5--
    23 mrt. 10:00Zeelandia Middelburg JO11-1MOC'17 JO11-1regulierE.D. (Erwin) Oskamveld 8--
    23 mrt. 10:30Zeelandia Middelburg JO7-2ST Oostkapelle/Domburg JO7-1Gregulierveld 4--
    23 mrt. 11:45Zeelandia Middelburg JO9-3RCS JO9-2regulierveld 1--
    23 mrt. 11:45Zeelandia Middelburg JO8-1Nieuwland JO8-1regulierveld 1--
    23 mrt. 11:45Zeelandia Middelburg JO9-2MZC'11 JO9-2regulierveld 1--
    23 mrt. 13:00Zeelandia Middelburg JO8-2GPC Vlissingen JO8-1regulierveld 1--
    23 mrt. 14:00Zeelandia Middelburg JO13-4Zeelandia Middelburg JO13-6regulierM. (Rinus) Cosijnveld 4--
  • Junioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeldTUDetails
    23 mrt. 09:30Zeelandia Middelburg JO15-1MZC'11 JO15-1regulierS.W. (Bas) Adriaanseveld 3--
    23 mrt. 09:30Zeelandia Middelburg MO15-2Kapelle MO15-1regulierveld 6--
    23 mrt. 11:45Zeelandia Middelburg JO17-2ST Breskens/Schoondijke JO17-1regulierN.J.J. (Nick) van Dalenveld 4--
    23 mrt. 14:00Zeelandia Middelburg JO17-4Zeelandia Middelburg JO17-5regulierB.C.F. (Bas) de Paauwveld 3--
  • Senioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsVeldTUDetails
    23 mrt. 11:45Zeelandia Middelburg VR1Graauw VR1regulierV. (Volkan) Subatanveld 3--
    23 mrt. 14:00Zeelandia Middelburg 2SJO FC De Westhoek 2regulierM. (Matthijs) de Regtveld 1--
    24 mrt. 11:30Zeelandia Middelburg 2RCD 2regulierG.J.H. (John) Loosveld 1
    24 mrt. 14:00Zeelandia Middelburg 1JEKA 1regulierT. (Tim) Visserveld 1