• Programma (Over 2 weken)

    Hieronder staan alle geplande wedstrijden van over 2 weken. 
    Klik op het vergrootglas (Details) voor alle verdere informatie. 

    Scroll naar onderen voor Junioren/Senioren.

  • Pupillen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsDetails
    14 mrt. 08:30Kloetinge JO8-3Zeelandia Middelburg JO8-3Gregulier
    14 mrt. 08:30Kloetinge JO9-3Zeelandia Middelburg JO9-6regulier
    14 mrt. 08:45GPC Vlissingen JO7-2Zeelandia Middelburg JO7-4regulier
    14 mrt. 09:00Zeelandia Middelburg MO11-2Kapelle MO11-1regulier
    14 mrt. 09:00Zeelandia Middelburg JO11-5De Meeuwen JO11-1regulier
    14 mrt. 09:00FC Axel JO13-3Zeelandia Middelburg JO13-5Mregulier
    14 mrt. 09:00BSC MO11-3Zeelandia Middelburg MO11-1regulier
    14 mrt. 09:00Krabbendijke JO10-1Zeelandia Middelburg JO10-2regulier
    14 mrt. 09:15Sluiskil JO11-1Zeelandia Middelburg JO11-4regulier
    14 mrt. 09:30Zeelandia Middelburg JO13-3SSV'65 JO13-3regulier
    14 mrt. 09:30DBGC JO13-1Zeelandia Middelburg JO13-4regulier
    14 mrt. 09:30Nieuwland JO12-2Zeelandia Middelb. JO12-3Gregulier
    14 mrt. 09:30SJO Serooskerke/Veere JO9-1Zeelandia Middelburg JO9-2regulier
    14 mrt. 09:30Goes JO12-1Zeelandia Middelburg JO12-1regulier
    14 mrt. 09:45MOC'17 JO11-2Zeelandia Middelburg JO11-2regulier
    14 mrt. 09:45Kapelle JO7-3Zeelandia Middelburg JO7-5regulier
    14 mrt. 10:00Zeelandia Middelburg JO8-2DwO'15 JO8-1regulier
    14 mrt. 10:00Zeelandia Middelburg JO10-1FC Dauwendaele JO10-1regulier
    14 mrt. 10:00Zeelandia Middelburg JO8-1Terneuzense Boys JO8-2regulier
    14 mrt. 10:00SJO Lebo/SVN/VVB JO7-1Zeelandia Middelburg JO7-3regulier
    14 mrt. 10:00Terneuzense Boys JO11-1Zeelandia Middelburg JO11-1regulier
    14 mrt. 10:00SJO Lebo/SVN/VVB JO8-1Zeelandia Middelburg JO8-4regulier
    14 mrt. 10:15Zeelandia Middelburg MO13-2Terneuzen MO13-1regulier
    14 mrt. 10:15Hansweertse Boys JO11-1Zeelandia Middelburg JO11-3regulier
    14 mrt. 10:30Zeelandia Middelburg JO7-2RCS JO7-1regulier
    14 mrt. 10:30Zeelandia Middelburg JO7-1SJO Serooskerke/Veere JO7-3regulier
    14 mrt. 10:30Waarde JO9-1Zeelandia Middelburg JO9-4regulier
    14 mrt. 11:00ST HVV'24/Clinge JO13-1Zeelandia Middelburg JO13-1regulier
    14 mrt. 11:15Zeelandia Middelburg JO13-2SKNWK JO13-1regulier
    14 mrt. 11:30Zeelandia Middelburg JO11-6Yerseke JO11-1regulier
    14 mrt. 11:30Zeelandia Middelburg JO10-3SJO Serooskerke/Veere JO10-1regulier
    14 mrt. 12:30Zeelandia Middelburg JO12-2MOC'17 JO12-2regulier
    14 mrt. 13:00Zeelandia Middelburg JO9-1Steenbergen JO9-1regulier
    14 mrt. 13:15Zeelandia M. JO9-5GVCK JO9-2regulier
    14 mrt. 13:15Zeelandia Middelburg JO9-3Terneuzen JO9-2regulier
  • Junioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsrechterDetails
    14 mrt. 09:30ST Spui / Vogelwaarde JO19-1Zeelandia Middelburg JO19-2regulier
    14 mrt. 10:00's Heer Arendskerke JO15-1Zeelandia Middelburg JO15-3regulier
    14 mrt. 10:00VVGZ JO15-1Zeelandia Middelburg JO15-1regulier
    14 mrt. 10:30DwO'15 MO15-1Zeelandia Middelburg MO15-2regulier
    14 mrt. 10:30ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1Zeelandia Middelburg JO17-3regulier
    14 mrt. 11:00Kapelle JO15-2Zeelandia Middelburg JO15-5regulier
    14 mrt. 11:15Arnemuiden JO15-1Zeelandia Middelburg JO15-2regulierAfgeschermd
    14 mrt. 11:30Zeelandia Middelburg MO15-1IFC MO15-1regulier
    14 mrt. 13:00Zeelandia Middelburg JO17-1RCS JO17-1regulier
    14 mrt. 13:00Zeelandia Middelburg MO17-2SSV'65 MO17-1regulier
    14 mrt. 13:00Terneuzen MO17-1Zeelandia Middelburg MO17-1regulier
    14 mrt. 13:00Terneuzense Boys JO15-3Zeelandia Middelburg JO15-4regulier
    14 mrt. 15:00Zeelandia Middelburg JO17-2Jong Ambon JO17-1regulier
    14 mrt. 15:00Zeelandia Middelburg JO19-1SKNWK JO19-1regulier
  • Senioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsrechterDetails
    14 mrt. 12:30Terneuzen 2Zeelandia Middelburg 2regulier
    14 mrt. 14:30De Noormannen 2Zeelandia Middelburg 3regulier
    14 mrt. 15:00Zeelandia Middelburg 4MZVC 5regulier
    14 mrt. 15:00VC Vlissingen 1Zeelandia Middelburg 1regulier
    15 mrt. 10:30RCS 3Zeelandia Middelburg 4regulier
    15 mrt. 11:00ODIO 2Zeelandia Middelburg 2regulier
    15 mrt. 11:30Zeelandia Middelburg 3FIOS 1regulier