• Programma (Volgende week)

    Hieronder staan alle geplande wedstrijden van de volgende week. 
    Klik op het vergrootglas (Details) voor alle verdere informatie. 

    Scroll naar onderen voor Junioren/Senioren.

  • Pupillen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsDetails
    1 feb. 08:30Prinsenland JO12-1Zeelandia Middelburg JO12-2regulier
    1 feb. 08:30MOC'17 MO11-1Zeelandia Middelburg MO11-1regulierJ. (Jamie) Jalink
    1 feb. 08:45Arnemuiden JO8-1GZeelandia Middelburg JO8-4regulier
    1 feb. 08:45GPC Vlissingen JO9-1Zeelandia Middelburg JO9-2regulier
    1 feb. 09:00Bevelanders JO9-1GZeelandia Middelburg JO9-4regulier
    1 feb. 09:00Luctor Heinkenszand JO8-2GZeelandia Middelburg JO8-3Gregulier
    1 feb. 09:00Luctor Heinkenszand MO11-1Zeelandia Middelburg MO11-2regulier
    1 feb. 09:30Zeelandia Middelburg JO13-4WIK'57 JO13-1Gregulier
    1 feb. 09:30Colijnsplaatse Boys JO7-1Zeelandia Middelburg JO7-3regulier
    1 feb. 09:30Goes JO11-2Zeelandia Middelburg JO11-5regulier
    1 feb. 09:30Vogelwaarde JO11-2Zeelandia Middelburg JO11-4regulier
    1 feb. 09:30SJO FC De Westhoek JO11-1Zeelandia Middelburg JO11-3regulier
    1 feb. 09:45Zeelandia Middelburg JO11-2Goes JO11-1regulier
    1 feb. 09:45Zeelandia Middelburg JO11-6Kapelle JO11-3regulier
    1 feb. 09:45MOC'17 JO11-1Zeelandia Middelburg JO11-1regulierY. (Yanick) Mulder
    1 feb. 10:00Zeelandia Middelb. JO12-3GST IJzendijke/Oostburg JO12-1regulier
    1 feb. 10:00Zeelandia Middelburg JO8-2Luctor Heinkenszand JO8-1Gregulier
    1 feb. 10:00Zeelandia Middelburg JO8-1Nieuwland JO8-1regulier
    1 feb. 10:00Zeelandia Middelburg MO13-1MZC'11 MO13-1regulier
    1 feb. 10:00Walcheren JO7-2Zeelandia Middelburg JO7-2regulier
    1 feb. 10:00SSV'65 JO13-2Zeelandia Middelburg JO13-5Mregulier
    1 feb. 10:30Zeelandia Middelburg JO7-4GPC Vlissingen JO7-3regulier
    1 feb. 10:30Zeelandia Middelburg JO7-1VCK JO7-1regulier
    1 feb. 10:30Zeelandia Middelburg JO13-2Tern.Boys JO13-2Gregulier
    1 feb. 10:30SJO Lebo/SVN/VVB JO9-1Zeelandia M. JO9-5Gregulier
    1 feb. 11:15VC Vlissingen JO13-1Zeelandia Middelburg JO13-1regulier
    1 feb. 11:30Kruiningen MO13-1Zeelandia Middelburg MO13-2regulier
    1 feb. 11:45Zeelandia Middelburg JO9-1SC 't Zand JO9-2regulier
    1 feb. 11:45Zeelandia Middelburg JO10-3De Noormannen JO10-1regulier
    1 feb. 11:45Zeelandia Middelburg JO10-1DBGC JO10-1regulier
    1 feb. 12:15Zeelandia Middelburg JO13-3ST Oostkapelle/Domburg JO13-2Gregulier
    1 feb. 13:00Zeelandia Middelburg JO9-3VCK JO9-1regulier
    1 feb. 13:00Zeelandia Middelburg JO9-6Nieuwland JO9-2regulier
  • Junioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsDetails
    1 feb. 09:45Zeelandia Middelburg MO15-1Cluzona MO15-1regulier
    1 feb. 10:00SJO Serooskerke/Veere JO17-2Zeelandia Middelburg JO17-3regulier
    1 feb. 10:15ST Oostkapelle/Domburg JO15-2GZeelandia Middelburg JO15-4regulier
    1 feb. 11:00FC Dauwendaele MO17-1Zeelandia Middelburg MO17-1regulier
    1 feb. 11:10JVOZ JO15-2GZeelandia Middelburg JO15-2regulier
    1 feb. 11:15Zeelandia Middelburg MO15-2SJO FC De Westhoek MO15-1regulier
    1 feb. 11:15Zeelandia Middelburg JO17-2ST Breskens/Schoondijke JO17-1regulier
    1 feb. 11:15Zeelandia Middelburg JO17-1Kapelle JO17-1regulier
    1 feb. 11:30MZC'11 JO15-2Zeelandia Middelburg JO15-3regulier
    1 feb. 13:15Zeelandia Middelburg JO15-1Drechtstreek JO15-1regulierK.A.N. (Kevin) van Huut
    1 feb. 15:00Zeelandia Middelburg JO15-5Wemeldinge JO15-1regulier
    1 feb. 15:00Zeelandia Middelburg JO19-1ST WVV '67/Vivoo JO19-1regulier
  • Senioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamC/BScheidsrechterDetails
    1 feb. 12:30Serooskerke 5Zeelandia Middelburg 4regulier
    1 feb. 14:30MZC'11 3Zeelandia Middelburg 3regulier
    1 feb. 14:30SJO FC De Westhoek 1Zeelandia Middelburg 1regulierL (Louran) Bosselaar
    1 feb. 14:30Kapelle 3Zeelandia Middelburg 2regulierJ.A. (Johan) de Jong
    2 feb. 11:00HVV'24 2Zeelandia Middelburg 2regulier
    2 feb. 11:30Zeelandia Middelburg 3HSC'28 2regulier