• Thuisprogramma - Lopende week (Velden + Kleedkamers)

  • Wil je het thuisprogramma van de lopende week bekijken (incl. velden, kleedkamers en scheidsrechters), klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

    Thuisprogramma

    Thuisprogramma

    Wil je het thuisprogramma van de lopende week bekijken (incl. velden, kleedkamers en scheidsrechters), klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

  • Programma's (Thuis- / Uitwedstrijden)

  • Wil je het programma van de lopende week bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

    Lopende week

    Lopende week

    Wil je het programma van de lopende week bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

  • Wil je het programma van de volgende week bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

    Volgende week

    Volgende week

    Wil je het programma van de volgende week bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

  • Wil je het programma van over 2 weken bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

    Over 2 weken

    Over 2 weken

    Wil je het programma van over 2 weken bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik hier

  • Wil je het programma van over 3 weken bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik Hier

    Over 3 weken

    Over 3 weken

    Wil je het programma van over 3 weken bekijken, klik dan op onderstaande knop.

    Klik Hier

  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    17-03 14:30Madese Boys 1Zeelandia Middelburg 13 - 1
    17-03 11:45Moerse Boys 2Zeelandia Middelburg 20 - 2
    17-03 11:30Zeelandia Middelburg 3Philippine 20 - 1
    17-03 11:30Zeelandia Middelburg 4Biervliet 24 - 1
    17-03 10:30Zeelandia Middelburg 6Jong Ambon 20 - 5
    16-03 14:30MZC'11 3Zeelandia Middelburg 22 - 1
    16-03 14:00Zeelandia Middelburg JO19-1Unitas'30 JO19-11 - 3
    16-03 15:00Zeelandia Middelburg JO19-3RCS JO19-22 - 1
    16-03 11:45Zeelandia Middelburg JO17-1Kloetinge JO17-21 - 0
    16-03 14:30ST Breskens/Schoondijke JO17-1Zeelandia Middelburg JO17-35 - 1
    16-03 15:00Terneuzen JO17-3Zeelandia Middelburg JO17-43 - 3
    16-03 14:00Zeelandia Middelburg JO17-5Arnemuiden JO17-20 - 5
    16-03 11:15Krabbendijke JO12-1Zeelandia Middelb. JO12-3m8 - 1
    16-03 11:45Zeelandia Middelburg VR1ST Smerdiek/SPS VR22 - 1
    16-03 14:00Zeelandia Middelburg MO17-1RCD MO17-12 - 2

    Bekijk alle uitslagen