• Zeelandia Middelburg JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lievense, JordiTechnische stafAss.-trainer/coach
    Lievense, WilcoTechnische stafTrainer
    Lievense, WilcoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zeelandia Middelburg JO19-1 (0221 Onder 19 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'30 JO19-1221831108317757
    2VOAB JO19-122132793494441
    3Gilze JO19-122131868561240
    4ST HHVC JO19-122123768482039
    5TSV Gudok JO19-122102105759-232
    6RBC JO19-122102104854-631
    7Steenbergen JO19-122841076641228
    8FC Tilburg JO19-122101115962-328
    9Roosendaal JO19-12284105457-328
    10Zeelandia Middelburg JO19-12291125066-1628
    11DSE JO19-12261154094-5419
    12MZC'11 JO19-122221835116-811

    Poulestanden Zeelandia Middelburg JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kloetinge JO19-13300310319
    2Zeelandia Middelburg JO19-13201614-86
    3VCK JO19-13102317-143
    4Kapelle JO19-13003211-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Broerse, DylanTeamspeler
    Coppoolse, MilanTeamspeler
    Driel, Eric vanTeamspeler
    Murre, BjarneTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.